Edebiyat Kursu

Görsel Hafıza Teknikleri ve animasyonlar kullanarak istediğimiz bilgilerin daha kolay ve kalıcı bir şekilde belleğimize kaydedilmesini sağlarız.

Fil Eğitim olarak 2010 yılından beri başta İstanbul ve Ankara olmak üzere ülkemizin çeşitli illerinde Tarih, Coğrafya, Edebiyat ve Matematik seminerleri veriyoruz. 

Seminerlere katılamayan öğrencilerimiz bu eğitimlerin dvd lerini kurumumuzdan temin ederek sınavlara hazırlanmaktadırlar.

Bunun için önce beyni ve beynin çalışma şeklini öğrenmeliyiz. Öğrenme yüzde seksen görmeyle olur. Biz eğitimlerimizin tamamında animasyonlar kullanıyoruz.

Beyin abartılı hikayeleri sever. Biz bilgileri hikaye formatında beyninize gönderiyoruz ve öne çıkmasını istediğimiz bilgileri abartarak ileride hikayeden sıyrılmasını sağlıyoruz.

Hafızaya bilgi aktarılırken kişinin dikkatinin kaybolmaması gerekir. Bunu ses tonu, ses hızı, görseller, bütüncüllük, ortamın uygunluğu ve kişinin motivasyonu (istekli, bilinçli, sağlıklı oluşu) belirler. Biz bunların tamamını aynı anda sağlıyoruz.

Öğretmenin, öğrencinin aralarda yazı yazması sırasında arada oluşan boşluk akıcılığı engellemektedir. Biz yazmıyor ve yazdırmıyoruz. Eğitimin sonunda öğrencilerimize renkli eğitim görsellerinin olduğu kitaplar veriyoruz.
 

Fil Eğitim de Hafıza Teknikleri ve Animasyonlarla siz de 2 Günde Coğrafya, 2 Günde Tarih, 3 Günde LYS Edebiyat, 3 Günde Matematik öğrenebilirsiniz.  

Sizi Arayalım

Ücretsiz bilgi almanız için sizi arayalım!

Gönder

2016 © filegitim.com. Tüm haklarımız saklıdır.