Onur Sezer  - 6 Mart 2016 Mezun

Akıcı, verimli, anlaşılırdı. Coğrafya seminerine katıldım. ve bu dersi kesinlikle öneririm. Diğer seminerlere katılabilirim. 

Hilal Karagöz  - 6 Mart 2016 Safran Temel Lisesi

Arkadaşım önerdi. %100 kesin sonuç. 2 günde eğitimi tamamladım. Diğer seminerlere geleceğim.

Öznur Selin Kabaca  - 6 Mart 2016 Safran Temel Lisesi

Arkadaşım ile beraber tavsiye üzerine geldik. Genel olarak eğitim ***** yıldız. Fazlasıyla öneririm. Diğer seminerlere kesinlikle katılacağım. 

Aslınur Elif Aydemir  - 6 Mart 2016 Özel Kadıköy Final Temel Lisesi

Fil Eğitimi arkadaşlarım önerdi. Bol tekrarla akılda kalıcı. Yakın arkadaşlarıma öneriyorum sizi. Diğer seminerlere katılmayı düşünüyorum.

Şevval Topoğlu - 6 Mart 2016 Beşiktaş Uğur Temel Lisesi

Youtube da video izlerken ulaştım. Seminer verimli ve akılda kalıcıydı. Büyük ihtimalle Fil Eğitimi önereceğim. LYS Edebiyata katılacağım. 

İklim Özergün - 6 Mart 2016 Maltepe Sınav Temel Lisesi

Google dan buldum. Güzel, başarılı, akılda kalıcı. Seminerleri önermem biraz mümkün çünkü hepsi rakibim:) Edebiyat seminerine katılacağım

Ecem Dağ - 6 Mart 2016 Özel İtalyan Lisesi

Google dan araştırırken buldum sizi. Eğitim verimliydi. Sizi arkadaşalarıma öneririm. İhtiyaç duyduğum derslerde katılmayı düşünürüm.  

Zeynep Bahçecik - 6 Mart 2016 Çengelköy Lisesi

2 sene önce abim katılmıştı seminerlerinize. Güzeldi. önerdim sizi diğer seminerleri düşünüyorum. 

Ayşegül Uğurluoğlu - 6 Mart 2016 Burhan Felek Lisesi

Google dan buldum sizi. Seminer oldukça iyiydi. Hocamız çok iyi anlattı. Arkadaşlarıma çoktan önerdim. Matematik ve Edebiyat seminerine katılacağım.

Ceren Alyaz - 6 Mart 2016 Birey Temel Lisesi 

Arkadaşın tavsiyesi ile katıldım. Genel tekrar ve farklı bakış açısı kazandırdı, bilgilerimi pekiştirdi. Etkinliğinizi arkadaşıma önerdim. Diğer seminerlere katılmayı düşünüyorum.   

Gül Çolak - 6 Mart 2016 Babaeski Atatürk Anadolu Lisesi / Kırklareli

Fil Eğitimi internetten araştırırken buldum. Seminerde büyük oranda eksiklerimizi bitirdik. Hocamıza sonsuz teşekkürler. Seminerleri kesinlikler önereceğim. LYS Seminerlerine katılacağım

Kadıköy Anadolu Lisesinden bir arkadaşım geçen sene Koç Hukuk kazanmıştı. Onun tavsiyesiyle ve internetten araştırdım. Verimli bir eğitimdi. Diğer seminerlerede gelmeyi düşünüyorum

Öğretmenim önerdi Animasyonlar, Kitapçıklar ve neşeli anlatım dikkatin dağılmasını engelliyor.

Hocam önerdi Güzel bir eğitimdi Gayet yararlı Animasyonları, öğretmenin sıcak kanlı ve ilgili olmasını beğendim

Kuzenim geçen sene gelmişti. Eğitim gayet iyi, animasyonlar çok akılda kalıcı bir şekilde anlatıldı. Faydalıydı

Hocam tavsiye etti. Güzel ve başarılı buldum. Neredeyse hepsini beğendim. diğer seminerleri de düşünüyorum

Hocam tavsiye etti. Genel olarak sayısal öğrencisi olmama rağmen akılda kalıcı oldu. Önereceğim herkese

Arkadaşlar aracılığıyla duydum Semineri beğendim. Çünkü çok enerjik hızlı ve akıcıydı. Tarih seminerine katılacağım

Daha önce seminere gelen bir arkadaşım sayesinde katıldım. Akılda kalıcı ve güzel. Çoğu şeyi beğendim. Özellikle dersin aktif anlatılışını

Bir arkadaşım seminere katılacağını ve etkili olacağını söyledi. Akılda kalıcı ve etkiliydi. Anlatım ve hikayeler güzeldi.

Arkadaşımın tavsiyesiyle katıldım. Mükemmeldi. 4 senede anlamadığım Coğrafyakonularının büyük bölümünü 2 günde hallettim. Tanıdık arkadaşlara önereceğim Hafıza tekniklerini çok beğendim animasyonları özellikle. Her şey için teşekkürler

Daha önce katılan bir arkadaşımdan duydum Genel olarak fazlasıyla iyi Çoook öneririm Animasyonlar ve hocanın anlatım şeklini beğendim.

Tanıdık sayesinde katıldım Çok güzel ve akıcı bir eğitim Akıcılığı ve işleyişi beğendim

Onur Altuntepe sayesinde katıldım. Çok verimli bir eğitimdi. Anlatım ve anlayış yönünden kusursuzdu

Arkadım söyledi Güzel bir eğitimdi Herşeyi beğendim. Diğer seminerlere katılacağım

İnternet sayesinde ulaştım Öğretici, Pratik, Etkili Gelecek seminere 2 kişiyle geleceğim Hepsini beğendim. Yorucu fakat bu sizle alakalı değil

İnternet aracılığıyla katıldım lise 1 den beri düşmanım olan Coğrrafyayla aramızda bir sorun kalmadı. Gayet iyiydi. Öneriyorum Diğer seminerleri de düşünüyorum

Tavsiye üzerine katıldım. Güzeldi, gayet yararlı olduğunu düşünüyorum Herkese tavsiye ederim

Bir fen öğrencisi olmama rağmen 2 günde olabildiğince öğrendim Coğrafyayı. Edebiyata da gelip TM den de sınava girmeyi düşünüyorum. Teşekkürler

Programa katılmadan önce inanmamıştım. Ancak gerçekten dediklerinizin fazlasını yaptınız. Teşekkür ederim:)

Seminerin çok faydalı olduğunu düşünüyorum. Tüm konuların tekrar edilmesi çok yararlı oldu. Konuların önemli kısımları kısa ve öz bir şekilde anlatılıyor. Bu da konunun kendisini daha iyi anlamamıza katkı sağladı. Semineri hazırlayan kişilere çok teşekkür ederiz.

HARİKAYDI !

Çok emek verilmiş ve çok sistemli bir çalışma. Serkan hocanın sesi beynimin derinliklerine yapıştı ve çıkmıyor. Yok böyle bir performans.

Geldik, Gördük, Beğendik. Tavsiye ediyoruz :))

Fil Eğitimi herkese tavsiye ederim. Gerçekten çok faydalı bir program. Edebiyat ve coğrafya seminerine katıldım. İkisi de gerçekten çok faydalı oldu. Bütün hocalara teşekkürler.

Çok güzeldi. Benim için faydalı olacağını düşünüyorum. teşekkürlerimi sunuyorum.

Fil Eğitim bu konuda ders veren, öğreten eşsiz bir yer çok güzeldi çok teşekkür ederim.

Güzel ve verimli bir çalışma oldu. Teşekkürler

Çok verim aldım, hiçbirşey bilmiyorken artık bazı şeyler hakkında bilgim var, netlerime yardımcı olacak.

Çok memnun kaldım. Başarılarınızın devamını dilerim. Teşekkürler.

Tam aradığım çalışma sistemi olduğunu söyleyebilirim. Kısa sürede konuları tekrar edip kalan zamanda soru çözmeyi planlamıştım. Ve dersleri sırasıyla bitirmek tam bana göre. Hızlı anlatılması başta anlamıyormuşum gibi gelsede bir çok şeyi sonradan hatırlıyorum. Soruları rahatlıkla çözüyorum. Kısaca söylemek gerekirse oldukça beğendim. Ayrıca çokta cömertsiniz

Coğrafya konularını daha önceden biliyordum. Ama buraya gelip pekiştirdim. Bir çok bilmediğim şeyleri ezberledim. Kim icat ettiyse Allah razı olsun. Teşekkürler.

Çok memnun kaldım. Eksiklerimi kapatmamda büyük bir yardımı oldu geldiğim için çok mutluyum.

Çok yararlı ve etkiliydi, katıldığıma çok memnun oldum. Coğrafyayı ilk defa sevdim. CD ler de çok iyi bir çalışma sağladı.

Herkesin katılmasını tavsiye ediyorum. Çok verimli oldu artık denemelerde ful yapar oldum.

Bence Çok iyi bir seminer çünkü ben coğrafya ile ilgili bir çok bilgiyi burada ezberledim.

Çok hoşuma gitti ve çok yararlı buldum. İşime fazlasıyla yarayacağını düşünüyorum. Coğrafya semineriyle ilgili ise her hangi bir olumsuz görüşüm yok, çok memnun kaldım

Çok verimli

Verimli geçti, memnun kaldım

Fil Eğitim e çok teşekkür ediyoruz. Edebiyatta ne yapacağız derken 3 günde bize edebiyatı eğlenceli bir şekilde sevdirdiler. Fatih hocaya da emeklerinden dolayı çok teşekkür ediyoruz. İşini bu kadar önemsemesi bizi mutlu etti keşke tüm edebiyat öğretmenleri böyle olsa tekrar teşekkürler.

3 günde edebiyat adına en fazla ne kadar yardımcı olunursa bizlere o kadar yardımcı oldunuz. Fatih Hocanın enerjik sıunumu sayesinde upuzun sıkıcı dersler bile keyifli oldu. Çok teşekkür ederiz.

Öncelikle bu kurum ticari amaçlar gütmeyen bir kurum. Hocalarımız gerçekten bir şeyler öğretme derdinde. Biz grup olarak geldik ve çok memnun kaldık ve faydasını gördük. Sınava girecek olan herkesin katılmasını tavsiye ediyorum.

Ücretsiz bilgi almanız için sizi arayalım!

Gönder

2017 © filegitim.com. Tüm haklarımız saklıdır.