Arkadaş tavsiyesiyle ulaştım Çok başarılı buldum. Tebrik ederim sizi, teşekkür ederim. Sınava hazırlanan bütün gençlere tavsiye edeceğim Diğer seminerleri düşünüyorum

Arkadaşım önerdi Çok beğendim Öneririm tabiki Diğer seminerlere gelme düşüncem var Teşekkür ederim

Arkadaş tavsiyesiyle katıldım Verimli geçti Arkadaş çevreme söyleyeceğim

Gayet faydalı, çok memnun kaldım. Emeği geçenlere teşekkür ediyorum. Oldukça faydalıydı, kesinlikle öneriyorum

İlk Youtube dan gördüm. Grup olarak ve Edebiyat öğretmenimizle Aydın dan katıldık. Mükemmel di. Kesinlikle önereceğim

Google den bulduk sizi Cumhuriyet Edebiyatını sıfırdan gelmiştim. Ama şuan gayet iyi olduğumu düşünüyorum. Emeği geçen herkese teşekkürler. Sınıfımızdan 10 kişi ile ve Edebiyat Öğretmenimizle geldik, Gelecek senelerde okulumuzdan katılımlar olacaktır.

Geçen sene katılan bir arkadaşım önerdi Eğitim çok iyi geçti. Şimdiye kadar Edebiyat görmemiştim. ama şu an çok iyi biliyorum. Seminerleri arkadaşlarıma duyurabildiğim kadar duyuruyorum. Hemen hemen hepsine katıldım. Katılmaya devam edeceğim

Arkadaş tavsiyesiyle grup olarak ve Edebiyat öğretmenimizle Aydın dan katıldık. Başarılı. Sınava yardımcı

Arkadaş tavsiyesiyle grup olarak ve Edebiyat öğretmenimizle Aydın dan katıldık. Beğendim. Güzeldi. Öneririm herkese

Arkadaş tavsiyesiyle grup olarak ve Edebiyat öğretmenimizle Aydın dan katıldık. Başarılı bir eğitimdi Öğrenci arkadaşlara tavsiye ediyorum

Arkadaş tavsiyesiyle grup olarak ve Edebiyat öğretmenimizle Aydın dan katıldık. On numara eğitim Kesinlikle önereceğim

Arkadaş tavsiyesiyle grup olarak ve Edebiyat öğretmenimizle Aydın dan katıldık. Oldukça yararlı ve akılda kalıcı Herkese öneririm.

Merhaba, Fil Eğitim ile olan tecrübemi paylaşmak istiyorum. Ben geçen sene 3 yıllık bir İTÜ öğrencisiyken sınava girdim ve ygs 5 de, 75.000 lerde ygs 6 da, 84.000 lerde bir sıralama aldım.Bir MF öğrencisi olarak TM bölümünden nasıl hazırlanacağımı bile bilmiyorken bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine Fil Eğitimin Edebiyat seminerine katıldım.Bu ilk etapta bana edebiyat için bir zemin oluşturmamı sağladı, sonrasında ne çalıştıysam bunun üzerine koymaya başladım.LYS sınavına 1 ay kala seminere tekrar katıldım,bu da bilgilerimin kalıcı olmasını sağladı. Sınavda Edebiyat bölümünden 53/56 yaparak sıralamamı TM3 alanında 7439'a yükselttim.Şu an Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesi 1. öğretim 1.sınıf öğrencisi olmamda emeği gerçekten büyük olan Fil Eğitime teşekkür ederim.Bütün öğrencilere tavsiye eder başarılar dilerim.. Göksu Yazıcı / Marmara Üniversitesi / Hukuk Fakültesi öğrencisi

Bir fen öğrencisi olmama rağmen 2 günde olabildiğince öğrendim Coğrafyayı. Edebiyata da gelip TM den de sınava girmeyi düşünüyorum. Teşekkürler

Hocam ben Gonca, Edebiyatta 56 soruda 50 net yaptım denemede bugün

Edebiyat denemelerinde 30 civarında yapıyordum. Programdan sonra girdiğim ilk denemede 48 net yaptım. Soru çözerek bunu 56’ya kadar çıkaracağım. Anlam veremediğim bir hırs var şuanda. Soru çözmeden yapamıyorum.

Edebiyatı 3 günde öğrendim. Ağzınıza sağlık. Teşekkürler.

Ben normalde ezberime güvenmezdim. Bu programa bu yüzden tereddüt içinde geldim. Ancak daha ilk andan itibaren edebiyatı öğrenmeye başladım. Hocamız gerek disiplin gerek sunuş açısından mükemmel. Bütün arkadaşlara tavsiye edeceğim. Teşekkürler Fil Eğitim, Teşekkürler Serkan Fatih Korkut..

Fil Eğitimi herkese tavsiye ederim. Gerçekten çok faydalı bir program. Edebiyat ve coğrafya seminerine katıldım. İkisi de gerçekten çok faydalı oldu. Bütün hocalara teşekkürler.

Hocamıza ve ekibine teşekkür ediyoruz, görsel teknik ve akıcı üslubuyla edebiyatı 3 günde kolayca bitirdik. Fil Eğitimin ve ekibinin başarılarını diliyoruz.

Öncelikle içtenliğiniz ve samimiyetiniz için teşekkür ederim. Verimli ve etkili bir eğitim olduğu kanaatindeyim. Edebiyatı tamamlayıcı nitelikte eğlenceli bir eğitim semineriydi. Başarılarınızın devamını dilerim.

Kısa sürede ''Edebiyatı'' bitirmek isteyen arkadaşlara şiddetle tavsiye ederim. Uykunuzu almadan gelmeyiniz! Fatih hocayla fırtınalı 3 gün

Sayısal Kökenli bir öğrenci olarak türev integralde bile korkmadım edebiyattan korktuğum kadar. Arkadaşlarımdan aldığım duyumlarla Fatih Hocanın edebiyatı bir kapsül misali yalatıp yutturduğunu duydum önce inanması çok kolay olmadı ama 3.günün sonunda elimde kalem bu yazıyı yazarken ne LYS Edebiyattan ne de içimde ki yüzlerce yazar eserden korkuyorum zira hocam sağolsun hepsi AKLIMDA. Fulleyeceğiz inşallah hocam :))

Sıkıcı değildi.Eğlenceli ve öğreticiydi. :))

Öncelikle çok faydalı bir seminer olduğunu belirtmek istiyorum. Okulda anlamadığım bir çok konuyu burada kolaylıkla kavrayabildim.

Oldukça verimli bir eğitim sistemi

Çok akılda kalıcı program. Böyle bir imkan sağlanması çok güzel

Güzeldi, kardeşlerimide kayıt yaptırmak istiyorum. Kolaycılıkta birinci

Akılda kalıcı çok güzel bir seminer oldu. İhtiyacı olanların katılmasını öneririm

Seminerden çok memnun kaldım. YGS için çok faydalı oldu. Edebiyat seminerine de katılacağım

Ezber yöntem ve teknikleriyle bütün coğrafyayı kavramamı sağlayan başarılı bir kurs. Daha uzun zamanlar faydalanmayı düşündüğüm bir etkinlik.

Görsel sunum ve anlatım gayet akıcı, tekrarlarla daha çok akılda kalınması sağlanıyor. Diğer derslerden de bir an önce seminer bekliyoruz.

Güzel değişik marjinal bir seminer. Herkesin büyük zevk alabileceği eğitici, öğretici, eğlenceli; Hocaların anlatımının iyi olduğu bir seminer. Devamının olmasını ve her yerde uygulanmasını şiddetle tavsiye ediyorum.Umarım sınavda yararını görürüm:))

Çok iyi düşünülmüş çok yararlı bir program gerçekten harika ve çok faydalı

Hafıza, akıl teknikleriyle bilgileri kalıcı ve eğitimi eğlenceli hale getirmek güzel

Güzel bir program, çok yararlı oldu

Ben çok fazla yararı olduğunu düşünüyorum.

Çok başarılı ve akılda kalıcı bir eğitim

Çok memnunuz. yararlı olacağını düşünüyorum

Her şey gayet iyi

Çok verimli geçti

Öğrenmeyi bu kadar kolaylaştıran bir yöntem bulup bizlere sunduğunuz için çok teşekkür ederiz. Çok başarılı ve verimli bir seminerdi

Arkadaşlarımdan duyduğumda ilk öyle şey olur mu? Sihirli çubuk mu dokunduracakta bize bu bilgileri yükleyecekler demiştim. Seminere katıldıktan sonra söylenenlerin gerçek olduğunu gördüm. Çok yararlı bir seminer, akılda kalıcı yöntemlerle Edebiyatı öğrencilere çok kısa bir sürede öğretiyorlar. Herkese tavsiye ederim

Ücretsiz bilgi almanız için sizi arayalım!

Gönder

2017 © filegitim.com. Tüm haklarımız saklıdır.